UUQ1A101MCL1GB
MFR.Part #
UUQ1A101MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164886
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 5.4mm 6.3mm 60mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS