UMT1E220MDD
MFR.Part #
UMT1E220MDD
JLCPCB Part #
C1592974
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 22uF 25V 57mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS