GYA1J220MCQ1GS
MFR.Part #
GYA1J220MCQ1GS
JLCPCB Part #
C2162131
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+125℃ 22uF 4000hrs@125℃ 6.3mm 63V 7.7mm 80mΩ@100kHz 900mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS