UTT1E220MDD
MFR.Part #
UTT1E220MDD
JLCPCB Part #
C1669338
Description
-40℃~+105℃ 22uF 25V 2mm 5000hrs@105℃ 5mm 74mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS