UMR1A470MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMR1A470MDD
JLCPCB Part #
C1583449
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 52mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS