UMP1C4R7MDD
MFR.Part #
UMP1C4R7MDD
JLCPCB Part #
C1582227
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 16V 18mA@10kHz 2000hrs@85℃ 4.7uF 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS