UKA1V220MDD1TD
MFR.Part #
UKA1V220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584284
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5mm 61mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS