UFW2A220MED1TD
MFR.Part #
UFW2A220MED1TD
JLCPCB Part #
C1580757
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 120mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS