USW1C220MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USW1C220MDD1TE
JLCPCB Part #
C1650869
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 16V 22uF 4mm 58.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS