UMP1V4R7MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMP1V4R7MDD
JLCPCB Part #
C1583608
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 18mA@120Hz 2000hrs@85℃ 2mm 35V 4.7uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS