UMF1V2R2MDD1TE
MFR.Part #
UMF1V2R2MDD1TE
JLCPCB Part #
C1668527
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 2.2uF 35V 4mm 50mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS