LGG2E681MELB30
MFR.Part #
LGG2E681MELB30
JLCPCB Part #
C1594423
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.55A@50kHz 2000hrs@105℃ 250V 30mm 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS