UMP1V2R2MDD1TE
MFR.Part #
UMP1V2R2MDD1TE
JLCPCB Part #
C1650566
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 12.6mA@10kHz 2.2uF 2000hrs@85℃ 35V 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS