UWT1A471MNR1GS
MFR.Part #
UWT1A471MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 10mm 315mA@10kHz 470uF 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD