LGN2E821MELC30
MFR.Part #
LGN2E821MELC30
JLCPCB Part #
C1583948
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 250V 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS