UMA1E220MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMA1E220MDD1TA
JLCPCB Part #
C1591770
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 25V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS