UBX1K331MHL
MFR.Part #
UBX1K331MHL
JLCPCB Part #
C1582879
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+150℃ 16mm 2000hrs@150℃ 31.5mm 330uF 7.5mm 740mA@120Hz 80V ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS