LKX2W560MESY25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKX2W560MESY25
JLCPCB Part #
C6217805
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 25mm 440mA@120Hz 450V 56uF ±20% Plugin,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS