UMA1E220MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMA1E220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1581272
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 25V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS