LKG2A821MESZBK
MFR.Part #
LKG2A821MESZBK
JLCPCB Part #
C1604168
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2.4A@120Hz 22mm 40mm 820uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS