UKL1H330KPDANATA
MFR.Part #
UKL1H330KPDANATA
JLCPCB Part #
C1642072
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@120Hz 3.5mm 33uF 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS