LQR2W272MSEF
MFR.Part #
LQR2W272MSEF
JLCPCB Part #
C1590402
Package
Bolt,D51xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 14.28A@10kHz 153mm 22mm 2700uF 450V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS