MAL213245332E3
MFR.Part #
MAL213245332E3
JLCPCB Part #
C1606929
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.6A@100Hz 15000hrs@85℃ 16V 21mm 3300uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS