UKL1H330KPDANATD
MFR.Part #
UKL1H330KPDANATD
JLCPCB Part #
C5111227
Package
Plugin,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@120Hz 12.5mm 3.5mm 33uF 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS