UKT0J470MDD
MFR.Part #
UKT0J470MDD
JLCPCB Part #
C1583156
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2mm 47uF 5mm 6.3V 65mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS