UFG1H102MHM
MFR.Part #
UFG1H102MHM
JLCPCB Part #
C1579747
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.31445A@10kHz 1000hrs@85℃ 1000uF 16mm 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS