UWT0G221MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT0G221MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 153mA@10kHz 220uF 4V 5.4mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD