UVP1E330MED1TA
MFR.Part #
UVP1E330MED1TA
JLCPCB Part #
C1651006
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 25V 33uF 6.3mm 80mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS