UUN1A471MNQ1ZD
MFR.Part #
UUN1A471MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1600100
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 14.5mm 2000hrs@105℃ 340mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS