UHE1E122MHD
MFR.Part #
UHE1E122MHD
JLCPCB Part #
C1586445
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.768A@120Hz 10000hrs@105℃ 1200uF 15mm 18mm 25V 43mΩ 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS