UPJ1E392MHD6
MFR.Part #
UPJ1E392MHD6
JLCPCB Part #
C5111587
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.42A@120Hz 25V 35.5mm 3900uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS