UCS2V101MHD1TN
MFR.Part #
UCS2V101MHD1TN
JLCPCB Part #
C1585261
Package
Plugin,D18xL26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 18mm 26.5mm 350V 7.5mm 787.5mA@120Hz ±20% Plugin,D18xL26.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS