LGN2G221MELB25
MFR.Part #
LGN2G221MELB25
JLCPCB Part #
C729558
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS