UPM2C470MHD
MFR.Part #
UPM2C470MHD
JLCPCB Part #
C1497884
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 160V 16mm 220mA@120Hz 25mm 47uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS