UCM1H122MNJ1MS
MFR.Part #
UCM1H122MNJ1MS
JLCPCB Part #
C3828956
Package
SMD,D16xL22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.22A@120Hz 1200uF 16mm 22.5mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D16xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS