UVY1A331MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY1A331MED1TD
JLCPCB Part #
C1582068
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 210mA@120Hz 330uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS