UUH1V221MNQ1MS
MFR.Part #
UUH1V221MNQ1MS
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 14.5mm 220uF 300mA@10kHz 35V 5000hrs@125℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS