QXP2J333KRP7FL
MFR.Part #
QXP2J333KRP7FL
JLCPCB Part #
C3803366
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200V、630V 33nF ±10% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS