RL80E821MDNASQPX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RL80E821MDNASQPX
JLCPCB Part #
C1579034
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 3.5mm 5000hrs@105℃ 6.1A@100kHz 6mΩ@100kHz 820uF 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS