RL80J821MDNASQPX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RL80J821MDNASQPX
JLCPCB Part #
C3274412
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 3.5mm 5000hrs@105℃ 570mA@120Hz 6.3V 820uF 8mm 8mΩ 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS