PLV1C271MDL1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLV1C271MDL1TD
JLCPCB Part #
C1579258
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2.5A@100kHz 24mΩ@100kHz 270uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS