UVY1C223MRD
MFR.Part #
UVY1C223MRD
JLCPCB Part #
C5112408
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 16V 2.71A@120Hz 22000uF 22mm 40mm ±20% Plugin,D22xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS