QXP2G474JRP7FP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXP2G474JRP7FP
JLCPCB Part #
C3780966
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 470nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS