UPJ1E181MPD
MFR.Part #
UPJ1E181MPD
JLCPCB Part #
C1583064
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 180uF 220mΩ 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 390mA@120Hz 8mm ±20% Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS