BFC238370682
MFR.Part #
BFC238370682
JLCPCB Part #
C3809110
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 6.8nF 900V、2.5kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS