MKP383215250JIP2T0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP383215250JIP2T0
JLCPCB Part #
C3782258
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 900V、2.5kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS