QXP2E334JRPT
MFR.Part #
QXP2E334JRPT
JLCPCB Part #
C3788721
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 330nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS