QXP2G334JRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXP2G334JRPT
JLCPCB Part #
C3808336
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 330nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS