LNX2V152MSEFBB
MFR.Part #
LNX2V152MSEFBB
JLCPCB Part #
C1500507
Package
Bolt,D51xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 1500uF 20000hrs@85℃ 22mm 350V 51mm 6.86A@10kHz 83mm ±20% 螺栓,D51xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS