QXP2E334KRPT
MFR.Part #
QXP2E334KRPT
JLCPCB Part #
C3785084
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 330nF ±10% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS